Vaše potřeby

se kterými Vám můžeme pomoci ...
Před Vámi leží stručný výpis toho, co všechno ovládáme a čím dokážeme pozvednout vaše podnikání, či obohatit Váš život. O každé službě si můžete zjistit podrobnější informace klikntím na tlačítko "chci vědět více". A pokud potřebujete pomoci s něčím, pro co zde nemáme vytvořenou kategorii, neváhejte nás kontaktovat. Život se nedá zaškatulkovat a my se umíme přizpůsobit Vašim potřebám.

Tvorba www stránek

nechť je Vaše internetová prezentace opravdu účinná
Webovou stránku Vám dnes vytvoří kde kdo, skutečně fungující a úspěšnou webovou prezentaci ale ne. Pokud se svým webem nechcete zapadnout do šedého internetového průměru, kdy si Vás nikdo ani nevšimne, využijte našich služeb.

Grafické práce

ukažte se v lepším (grafickém) kabátku než konkurence
Postaráme se o Váš vizuální styl, aby byl líbivý, poutavý a originální. Práce s barvami je sice zábava, ale je to také velká věda a proto se raději svěřte do rukou nám, abyste dostali to nejlepší. Víte přeci, že v dnešním světě hraje vzhled velkou roli.

Video, střih, multimédia

správně vytvořené video umí skutečně oslovit
Není snadné vytvořit video, které bude pro diváka zajímavé a zábavné. Využíváme proto osvědčených metod práce se střihem, vhodnými vizuálními efekty a podmanivou hudbou pro navození té správné divácké atmosféry. S naší pomocí své diváky zaujmete.

Marketing a podpora prodeje

ukážeme Vám cestu k efektivnímu (online) marketingu
Henry Ford, zakladatel automobilky Ford, kdysi řekl: "Kdybych měl posledních pět dolarů, tak tři z nich věnuji na reklamu." Reklama je opravdu důležitá a my Vám poradíme, jak nejlépe investovat právě ty "tři dolary z pěti", aby byla Vaše propagace úspěšná.

Aktualizace a správa www stránek

aktuálnost informací je důležitá. Postaráme se o to!
Aktualizované webové stránky a firemní materiály jsou základem k tomu, aby vaši zákazníci našli vždy ty správné informace. Abyste se mohli naplo věnovat jen vašemu podnikání, o aktualizaci a udržování vašich komunikačních kanálu v chodu se můžeme starat my.

Odborné konzultace

víc hlav víc ví, proto s námi konzultujte své starosti
Rádi Vám poradíme, jak správně a lépe propagovat své podnikání. Můžeme pro Vás sledovat také návštěvnost vašich www stránek a podávat Vám o ní detailní zprávy plné zajímavých údajů. Poradíme i v otázkách software, hardware apod. Stačí se nás jen zeptat.

PROGRA čára
PROGRA - O stupeň lepší propagace | Tvorba www stránek, webdesign, grafické práce, tvorba a střih videa, online marketing, konzultace ... a umíme toho ještě více.
Ing. Martin Šteigl, tel.: +420 723 861 402, e-mail: info@progra.cz, IČ: 76657388
Copyright © 2011 Martin Šteigl