Reference

komu už jsme pomohli ...
Zde můžete nahlédnout do vybraných realizovaných prací a referencí zákazníků. Jak sami vidíte, máme bohaté zkušenosti s tvorbou webových stránek, přípravou grafických materiálů, ale i s produkováním zajímavých videí. Těšíme se, až zde vystavíme i pro Vás realizovanou práci společně s Vašim spokojeným komentářem.

Ilustrační vektorová grafika


Začinající projekt na ruském trhu, tigeroy.ru, potřeboval pro své webové stránky originální vektorovou grafiku v barvách jejich designu s motivem hrdinské cesty raketou.
Přínosy pro zákazníka:
Grafika vytvořená na míru je pro klienta výhodou, jelikož se prezentuje něčím originálním a zapamatovatelným. Narozdíl od jiných webu tak neupadnou do šedého průměru a nebudou zapomenuti, jako ti, kteří používají staženou grafiku.

Veselé a originální vizitky


Každé začínající podnikání potřebuje pro svůj úspěch i osobitou prezentaci. K tomu nepochybně patří i vizitky, které navrhujeme s důrazem na vyjádření duše Vašeho podnikání.
Přínosy pro zákazníka:
Pro klienta jsme navrhli veselé a originální vizitky, které přesně vyjadřují povahu a zaměření jeho podnikání. Tuto vizitku si jistě její příjemce zapamatuje a navíc má zde i tajemství v podobě QR kódu :-)

Promo video o českém internetu


Kolik lidí, firem a živnostníku má v České republice svoji doménu? Kolik času trávíme u internetu? Proč potřebujeme www stránky? Dozvíte se v tomto krátkém videu.
Přínosy pro zákazníka:
Pomocí tohoto krátkého videa jsme mohli učinit základní osvětu a náhled na to, proč je velmi užitečné mít vlastní www stránky. A nejlépe od PROGRA.cz :-)

Základní www stránky s redakčním systémem


Oblíbený penzion v oblasti Jeseníku, provozující také půjčovnu a prodejnu sportovního vybavení si žádal vytvořit levné www stránky s redakčním systém a jazykovými mutacemi.
Přínosy pro zákazníka:
Bývalý zastaralý design webu byl nahrazen novým webem s grafikou na míru dle přání zákazníka. Ten má navíc možnost jednoduše stránky spravovat přes redakční systém včetně vytváření jazykových mutací.

Promo video ke spuštění webu steigl.com


Pro českého účastníka Evropského poháru v akrobatickém létání, Matěje Šteigla, jsme vytvořili video, které sloužilo jako pozvánka na jeho nové webové stránky.
Přínosy pro zákazníka:
Propagace webu pomocí videa na youtube přivedlo na stránky nejen známé a sponzory, kterým byl zaslán link na video, ale také spoustu dalších lidí z youtube se zájmem o letectví.

Internetová prezentace pro Matěj Šteigl Aerobatics


Mladý akrobatický pilot Matěj Šteigl si přál jednoduchou, ale přitom atraktivní internetovou prezentaci. K tomu od nás dostal redakční systém, pomocí kterého si web sám aktualizuje.
Přínosy pro zákazníka:
Díky redakčnímu si může klient sám jednoduše spravovat nové články, aktuality, přidávat fotky, třídit je do galerií a spoustu dalšího a to vše na pár kliknutí, takže má více času na svůj závodní trénink.

Nízkonákladové www stránky


Začínající firma potřebovala jednoduché a levné, ale přitom profesionálně zpracované www stránky, aby ji jejich zákazníci na internetu snadno nalezli. Samozřejmě jsme jim vyhověli.
Přínosy pro zákazníka:
I za rozumný peníz dostala firma hezké a moderní stránky s vysokou informační hodnotou pro návštěvníka.

Webový portál pro společenství vlastníků bytů


Společenství vlastníků bytů potřebovalo pro snadnou interní komunikaci řešení dostupné odkudkoliv. Proto jsme vytvořili systém přesně na míru dostupný odkudkoliv pomocí internetu.
Přínosy pro zákazníka:
Na míru vytvořené stránky, které zahrnují administrační rozhraní, informační vývěsku, diskuzi, online hlášení závad atd. To vše usnadňuje komunikaci a fungování celého sdružení vlastníků bytů.

Redesign www stránek + kontinuální správa


Pro jedničku na trhu v oblasti elekroerozivních strojů jsme vytvořili nový web, který nahradil staré stránky. Staráme se také o jeho technickou a informační aktuálnost.
Přínosy pro zákazníka:
Nový web nabízí návštěvníkům snadný přístup k informacím a aktualitám o všech produktech a službách firmy. Díky optimalizaci také dosahuje vyšších míst v prohlížečích. Navíc firma ušetří peníze za pracovníky starající se o web a také čas, jelikož veškeré aktualizace a technické změny provádíme bleskově my.

Vytvoření grafického motivu pro soutěžní diplom


Pořadatelé letecké soutěže nás požádali o úpravu fotky moderního stroje do stylizované retro podoby pro využití na diplomech.
Přínosy pro zákazníka:
Zákazník dodal jen foto a o nic více se nemusel starat. Upravili jsme foto dle zadání, přidali požadovaný text a navíc vše připravili pro snadný tisk mnoha variant a kopií.

Webové stránky pro státní hrad Bouzov


Původní stránky byly staré skoro jako sám hrad, bohužel ne tak hezké. Proto jsme dodali návrh nových, pro návštěvníky přívětivějších a k návštěvě lákajících stránek.
Přínosy pro zákazníka:
Nový design stránek umožňuje v přehledné a stylové formě informovat o aktuálních akcích a dění okolo hradu. Navíc splňuje veškeré požadavky kladené na weby státních institucí.

Grafické poděkování sponzorům Šteigl Aerobatics


Pro EAC pilota Matěje Šteigla jsme připravili velkoformátový plakát, který sloužil jako poděkování sponzorům za podporu a jako prezentace dosažených výsledků.
Přínosy pro zákazníka:
Plakát v zarámované formě slouží jako hezké poděkování a je to další forma propagace jak pro klienta, tak pro samotné sponzory. Může být ale distibuován i elektronickou formou, pro což jsme také návrh upravili.

Propagační tištěné materiály produktů firmy PENTA


Vytvořili jsme tištěné materiály k produktové řadě firmy PENTA, které mohou sloužit jako propagace a pomůcka na pobočkách, veletrzích, či při jednání se zákazníkem.
Přínosy pro zákazníka:
Na míru navržené tištěné materiály připravené pro tisk, které slouží nejen jako propagační médium, ale také jako individuální nabídkový list díky prostoru pro nabídnutí zákaznické ceny.

Elektronický obchod s výběrovou kávou


Úkolem bylo vytvořit design pro web o výběrové kávě, který ale bude primárně sloužit jako eshop. Design tak spojuje obojí a informační i obchodní část se vhodně prolínají.
Přínosy pro zákazníka:
Stránky nejsou jen obyčejným eshopem, ale nabízí zákazníkům také zajímavé informace a recepty ze světa kávy. A když na něco dostanou chuť, mohou si to rovnou i objednat.

WWW stránky daňového poradenství s klientskou sekcí


Tyto webové stránky kombinují klasickou internetovou prezentaci a také privátní portál, který je určený pouze pro zákazníky firmy, pro které je zde připraven bonusový obsah.
Přínosy pro zákazníka:
Firma prezentuje své služby a kontakní údaje ve veřejné části stránek. Umožňuje ale také návštěvníkům registraci, kteří tak získají přístup k bousovému obsahu. Firma tak dostává kontakt na nové potencionální zákazníky a může je přímo z administrace stránek také oslovit.


PROGRA čára
PROGRA - O stupeň lepší propagace | Tvorba www stránek, webdesign, grafické práce, tvorba a střih videa, online marketing, konzultace ... a umíme toho ještě více.
Ing. Martin Šteigl, tel.: +420 723 861 402, e-mail: info@progra.cz, IČ: 76657388
Copyright © 2011 Martin Šteigl