Představení

proč nás a ceník práce ...

Orientační ceník prací

konkrétní ceny jsou závislé na projektu
Zde je stručný orientační přehled základních úkonů. Pro konkrétní cenovou kalkulaci Vašeho projektu nás neváhejte nezávazně kontaktovat.
  • Jednoduché www stránky: od 2 999 Kč
  • Internetová prezentace postavená na redakčním systému: od 4 999 Kč
  • Grafický návrh loga: od 1 999 Kč
  • Grafický návrh vizitek: od 999 Kč
  • Tvorba reklamního banneru: od 999 Kč
  • Hodinová sazba práce: od 399 Kč
Konkrétní ceny a ceny dalších prací Vám rádi sdělíme při nezávazné konzultaci a analýze Vašich potřeb.
V oboru pracujeme již mnoho let, zažili jsme spoustu módních i technologický evolucí a změn a vždy jsme svým zákazníkům nabízeli ta nejlepší řešení dostupná v dané době. Abychom pro Vás odvedli vždy tu nejlepší práci, spolupracujeme s těmi nejlepšími grafiky, kodéry, programátory, marketéry, analytiky a s dalšími odborníky a profesemi.

Nezáleží na tom, zda jste soukromá osoba, zájmová organizace, malý živnostník, začínající firma, či zaběhnutý podnik. Naše řešení se vždy přizpůsobí přesně Vašim potřebám, jelikož právě Vaše potřeby na začátku každého projektu důkladně analyzujeme. Naše poctivá dřina ve spojení s našimi znalostmi a zkušenostmi Vám zaručuje, že budete vždy s výsledkem naší práce spokojeni, že se naplní stanovené cíle a posunete se zase o krok dále.

Kdy to bude hotové a kolik to bude stát?

Všechno co děláme, děláme s maximálním ohledem na využití vhodných technologií, na estetickou čistotu, s osobním přístupem a se smyslem pro detail. Vašemu projektu věnujeme tolik času, aby vše bylo dokonalé. Nenabízíme ukvapené rady, nabízíme fungující a promyšlená řešení. Přesto naši práci zbytečně neprotahujeme, jelikož víme, že Váš čas je drahý. V závislosti na náročnosti Vašeho projektu tak od nás dostanete časový harmonogram práce, jehož dodržení je pro nás samozřejmostí.

Konkrétní cenová kalkulace je vždy závislá na projektu a na Vašich přáních. Tým lidí, kteří své práci rozumí a kteří pro Vás vždy udělají maximum, samozřejmě něco stojí. Proto se naše ceny nemohou rovnat cenám samozvaných odborníků. Přesto věříme, že pro Vás bude naše cenová kalkulace Vašeho projektu zajímavá, protože víte, že za svoje peníze u nás dostanete to nejlepší a že se o Vás opravdu postaráme. Rádi si s Vámi promluvíme, všechno Vám vysvětlíme, zodpovíme dotazy a najdeme optimální řešení přesně pro Vás. Kontaktujte nás.

Pomocnou ruku podáváme také všem neziskovým organizacím, zájmovým sdružením, kroužkům, mateřským školám a podobně, pro které máme připravené velmi výhodné podmínky spolupráce.

PROGRA čára
PROGRA - O stupeň lepší propagace | Tvorba www stránek, webdesign, grafické práce, tvorba a střih videa, online marketing, konzultace ... a umíme toho ještě více.
Ing. Martin Šteigl, tel.: +420 723 861 402, e-mail: info@progra.cz, IČ: 76657388
Copyright © 2011 Martin Šteigl